Praca

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "ALPBUD" Spółka Jawna poszukuje do pracy na stanowisko:
malarz konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • posiadanie specjalistycznych kursów alpinistycznych, skałkowych lub jaskiniowych; aktualne badania z Przychodni Pracy dopuszczające do pracy na wysokościach;
  • dobrą znajomość technik alpinistycznych oraz umiejętność bezpiecznego posługiwania się sprzętem alpinistycznym;
  • brak nałogów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • dyspozycyjność;

Lokalizacja:

  • teren całego kraju;

Obowiązki:

  • wstawianie się do pracy na każde wezwanie ze względu na specyfikę pracy w sektorze energetycznym;
  • praca w systemie ciągłym, tzn. także w soboty niedziele i święta.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • wysokie zarobki;
  • szansę zdobycia wiedzy i umiejętności dotyczących prac wysokościowych;
  • wyposażenie w sprzęt alpinistyczny.

Formularz kandydata o pracę na stanowisko

Aktualny status zatrudnienia

Kontakt
*dane wymagane
Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetważanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).